Naszą misją jest zatroszczenie się o tych, którzy na co dzień bez przerwy dbają o innych. O mamy i opiekunki osób z niepełnosprawnościami. Bo każdy zasługuje na relaks.

Nasz pomysł narodził się rok temu jako oddolna, lokalna inicjatywa wsparcia mam dzieci z niepełnosprawnościami. O co nam chodzi? O prawo do odpoczynku. Takie opiekunki, czasami całymi miesiącami nie mogą pozwolić sobie na chwilę dla siebie, na relaks. Często przez całą dobę ich energia i uwaga skupia się na opiece nad bliskimi.

Prowadzimy różne projekty, takie jak:

Spa w ogrodzie
Tworzymy strefy relaksu (z masażami, zabiegami pielęgnacyjnymi, kosmetycznymi oraz rozmaitymi przyjemnościami dla ciała i ducha) dla mam osób z niepełnosprawnością.

Latające Spa
Docieramy z masażem, sesją oddechową lub innym zaopiekowaniem ciała, obiadem lub opieką do dziecka albo niepełnosprawnej osoby dorosłej) do osób, którzy są unieruchomieni w domu, bo ich bliski wymaga całodobowej opieki.
Z zabiegami pielęgnacyjnymi i kosmetycznymi odwiedzamy również kobiety w Domu Pomocy Społecznej czy w Domu Samotnej Matki.

1000 obiadów dla Mam
Chcemy finansować rodzinom osób z niepełnosprawnościami wegetariański obiad z dowozem do domu. Bo dla wielu rodziców to wybór: gotować, czy zrobić z dzieckiem rehabilitację. Bo jedno popołudnie bez konieczności gotowania i zmywania, to odrobina wytchnienia. Jednocześnie zależy nam na wspieraniu lokali gastronomicznych – kupujemy obiady w ramach społecznej solidarności wobec osób wkładających serce i zapał w tworzenie lokalnych bistro, barów i restauracji, które zmagają się z ograniczeniami wynikającymi z epidemii.

Wspieramy – Nie Marnujemy!
Co tydzień dowozimy przekazane przez bazary, sklepy, piekarnie produkty żywnościowe uratowane przed zmarnowaniem, a także posiłki przygotowane przez naszych wolntariuszy, do rodzin, które z powodu niepełnosprawności swojej lub członka rodziny mają problemy z mobilnością.

Zajrzyj na nasze strony internetowe:

Wspieramy Mamy
Facebook
Instagram
LinkedIn
Patronite

Możesz też się z nami skontaktować przez:

Telefon: 510 629 450
E-mail: spa.dla.mam@gmail.com

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *