Misja

“The future of Earth lies in the hands and hearts of women”

“W” Tribe oznacza Women’s Tribe, czyli plemię kobiet. Projekt powstał jako naturalna odpowiedź na rosnącą potrzebę kobiet budowania społeczności opartej na wzajemnym szacunku, wzajemnym wsparciu i dzieleniu się swoimi doświadczeniami. Nasza inicjatywa ma charakter społeczny, nie związany z żadną konkretną organizacją lub partią polityczną. Na “W”Tribe składają się dwie, powiązane ze sobą, strony www.w-tribe.net oraz www.circle.w-tribe.net

Celem strony w-tribe.net jest zbudowanie  przestrzeni, w której kobiety mogą dzielić się ciekawymi wydarzeniami. Jest to miejsce stworzone  przez kobiety dla kobiet. Jego funkcje to: ułatwienie kobietom znalezienie interesujących je wydarzeń  oraz promowanie działalności kobiet. Dlatego też, nie ograniczamy się do wydarzeń organizowanych ekskluzywnie dla kobiet, ale publikujemy inicjatywy  organizowane wyłącznie przez kobiety lub organizacje, w której w przeważającej mierze zasiadają kobiety.

Chcemy, aby w tym miejscu każda kobieta mogła podzielić się swoim kawałkiem mądrości w formie różnych inicjatyw. Ważne jest dla nas, aby każdy artykuł poruszał problemy, z którymi zmagają się kobiety i aby był pisany w duchu oferowania swojego punktu widzenia dla wspólnego dobra. Chcemy, aby kobiety były kompletnie wolne, chcemy wyzwolić się z seksizmu, który głęboko przenika nasze społeczeństwo i chcemy zrobić to razem. 

Ponadto lub dlatego też (wybierz, w zależności od kontekstu)  skupiamy się na wyzwoleniu. W różnych kolorach, dźwiękach i zapachach, tak wielu, jak wiele jest kobiet. Jakkolwiek rozumiesz kwestię wyzwolenia kobiet i społeczeństwa, jakąkolwiek widzisz drogę do lepszej wspólnej przyszłości, cokolwiek daje ci inspirację i siłę na tej drodze, na czymkolwiek ty skupiasz się najbardziej – podziel się tym z nami. Abyśmy mogły uczyć się od siebie.

Dołącz do nas

 

Możesz do nas dołączyć zgłaszając swoją inicjatywę poprzez formularz, który znajduje się w zakładce “Dodaj swoją inicjatywę”

Możesz też zaoferować swoje wsparcie w innym zakresie. Napisz do nas aby dowiedzieć się szczegółów.

 

Podziel się